Ödeme Kanalları

Firmamız üzerinden almış olduğunuz hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini nakit olarak, kredi veya banka kartınız ile, Havale/EFT seçeneğini kullanarak veya PTT üye işyerleri ve ATM cihazları üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Nakit Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz hizmet ve servislerin ödeme işlemini nakit olarak Türk Lirası cinsinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nakit ödeme yaptığınızda karşılık olarak tarafınıza nakit ödeme makbuzu kesilmektedir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz hizmet ve servislerin ödeme işlemini kredi kartınız ile POS cihazı kullanılarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Maksimum, Bonus Card, World, Paraf, Card Finans, Axess kredi kartları ve bu kartların özelliklerine sahip diğer bankaların kredi kartlarınıda kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartları ile ödeme sağlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerin ödeme işlemlerini taksitli olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek çekim işlemleri için K.D.V. dahil %2.75 komisyon ücreti alınmaktadır.

Havale/EFT ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini havale/EFT yöntemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.