Ögrenci Taşıma Hizmeti

Sizin değer verdikleriniz, bizim değerlimizdir. Altınel Turizm ayrıcalığıyla çocuklarınızı kaygısızca, korkmadan endişelenmeden okullarına gönderebilirsiniz.

Çocuğunuz her sabah belirtilen adresten alınır ve okul çıkışında da mutlaka aynı adrese teslim edilirler. Yolun kapalı olması, trafik olması, park alanı vb. olağanüstü haller istisnadır. Servis araçlarımıza öğrenci dışında yabancı birinin alınması kesinlikle yasaktır. Öğrenci velisi bildirmediği taktirde, hiçbir öğrenci belirtilen adres dışında bir adrese hiçbir şekilde teslim edilmemektedir.

Başka bir adrese bırakılacaksa servis şöförümüze veya ilgili okulun ulaşım müdürüne bilgi verilmelidir.

Sürücülerimizin tamamı şirketimiz bünyesinde sözleşmeli yasal çalışan, gerekli tüm eğitimlerden geçirilmiş, tüm donanıma sahip, alanında uzmanlasmış, ne taşıdığının farkında; güler yüzlü, kılık kıyafetine özen gösteren kişilerdir.

Tüm araçlarımızın bakımları periyodik zamanlarda düzenli olarak özenle ve zamanın da yapılmaktadır. Araçlarımız, telefon ve uydu takip sistemi (aracın ne zaman, nerede bulunduğunu ve hızını gösteren) son teknoloji sistemlerle donatılmıştır.

Tüm araçlarımız ısıtma ve soğutma sistemi, hava ve yol şartlarına uyum sağlayan her türlü teçhizat, yasa gereği araçta bulunması gereken; yangın söndürücü, ilk yardım seti ve kasko, zorunlu trafik sigortaları yapılmıs araçlardır.

Editör: Hasan KAYA
1974 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Altınel Turizm Ltd. Şti. 'de yönetim kurulunda aktif olarak görev almaktadır.