Personel Taşıma Servisi

Tüm personelleriniz Altınel Turizm ayrıcalığıyla, tam zamanında adreslerinden teslim alınıp, mesai kaybına uğratmadan,tam zamanında olmaları gereken adrese ulaştırılmaktadır.

Araçlarımız ve operasyon personellerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkanlarla donatılmıştır. Sunduğumuz hizmetlerde fark yaratmak öncelikli hedeflerimizdendir. Biz zamana ve insana değer veriyoruz. Bu nedenle tüm imkanlarımızın en iyi kalitede olmasına dikkat ediyoruz.

Mesleğimizdeki en önemli husus can güvenliğidir. Bu sorumluluk duygusundan yola çıkarak, canlarını bize emanet eden yolcularımıza en güvenilir araçlarla ve sürücülerimizle hizmet vermek temel görevimizdir.

Hedefimiz, şirket merkezleri, fabrikalar, şantiye, hotel, özel kurumlar gibi kuruluşların personel, işçi ve memurlarının düzenli olarak tam zamanında en güvenilir şekilde ulaşımını sağlamaktır. Tüm araçlarımızın bakımları ve temizliği periyodik olarak yapılmaktadır.

Hizmet kapsamında kullanılan araçlarımız minibüs, midibüs ve otobüslerdir. Her türlü mesafeye, iş giriş ve çıkış saatlerinize cevap verebilmekteyiz.

Editör: Hasan KAYA
1974 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Altınel Turizm Ltd. Şti. 'de yönetim kurulunda aktif olarak görev almaktadır.