Şirket Profilimiz

Altınel Turizm, 2000 yılından bugüne, 18 yılı aşkın süredir, taşımacılığın bugün geldiği noktayı tanımlayan ve Türkiye'nin en iyi ögrenci ve personel taşımacılık sisteminin oluşmasında etken olan bir kilometre taşı olmuştur.

Vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalite olan Altınel Turizm olarak hizmet planlamalarımız müşteri beklentilerinin önünde yürümektedir. Bu nedenle Altınel Turizm Türkiye’de ögrenci ve personel taşımacılığını tanımlayan, model oluşturan lider bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Aşağıda müşterilerimize sunmuş olduğumuz başlıca çözüm ve hizmetlerimizin listesi bulunmaktadır.


  • İlkokul, Ortaokul ve Lise ögrenci taşımacılığı
  • Şehiriçi ve şehirdışı personel taşımacılığı
  • Düğün, Nişan vb. organizasyonlarınız için araç tahsisi
  • Tur ve gezileriniz için araç tahsisi ve transfer hizmeti
  • Özel (VIP) transfer çözümleri
  • Binek ve ticari araç kiralama hizmetleri
  • Çok adetli binek ve ticari araç (filo) kiralama hizmetleri

Kalite Politikamız

Kuruluşumuz çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaç duyacağı her türlü personel ve ögrenci taşımacılığı hizmetlerini en yüksek katkı ile güvenli, hatasız ve ekonomik şekilde sunan lider bir firma olmayı hedeflemektedir.

Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların mevcut ve geleceğe yönelik hizmet beklentileri ile yasai mevzuat ve standartların gereklerini tespit ederek kuruluş ilkeleri doğrultusunda tam ve ekonomik şekilde karşılamayı, bu hedefleri tüm çalışanlarla paylaşarak aktif katılımlarıyla kalite yönetim sistemimizi sürekli gözden geçirmeyi ve geliştirmeyi taahüt etmektedir.

Vizyonumuz

Güvenilirlik ve dürüstlüğü ön planda tutmak, teknolojik yenilikleri kullanarak, insan değerlerine çevre ve hukuk kurallarına saygılı, müşteri memnuniyetini sürekli ölçerek ilk tercih edilen firma olmaktır.

Misyonumuz

Önce insan prensibinden yola çıkarak yasa ve mevzuatlara uygun, doğal çevreyi koruyarak, topluma katkıda bulunmak ve en iyi hizmreti hatasız, güvenli, konforlu, ekonomik, doğru zamanda takım ruhu içerisinde vermek turizm taşımacılık sektöründe lider firma olmaktır.